ŘEKNI TO LÁSKOU – ŘEKNI TO (S) MEDVÍDKEM

PŘÍBĚH PRVNÍHO MEDVÍDKA

 

Začalo to otázkami. Pořád ty samé stejné a podobné dárky zase a znova. Bonboniéra, plyšáci, květiny, plyšák, čokoláda, kytice, a tak stále dokola – různé podoby, formy, druhy … Dárek má být osobitý, originální, jedinečný a ten pravý právě pro konkrétního obdarovaného! Co je originální dárek? Všechno již bylo vymyšleno, většinu možností všichni z nás již (dávno) vyčerpali.

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ DÁRKY NAŠIM BLÍZKÝM

 

S jistotou můžeme říci, že čokoláda, květiny a plyšáci patří mezi jeden z nejběžnějších dárků nejen k narozeninám, svátku či výročí.  Možná je to proto, že mnoho lidí miluje chuť sladkého, vůni květin nebo pomazlení s plyšovou hračkou. Obdarovat někoho jakýmkoli dárkem je jeden ze způsobů, jak můžeme někomu dokázat, že ho máme rádi, či nám na něm záleží.

 

PROČ NEZKUSIT NĚCO VÍC?

 

Co ale zkombinovat medvídka a květiny? A přidat k tomu opravdovou vůni květů? Co takoví medvídci z růží? Naši Lovebears jsou jedinečným dárkem, který je ideální pro každou příležitost. Opravdu voní!

 

PROČ LOVEBEARS?

 

Jsou ručně vyrobené z květů foamiran, vyrobené na zakázku, tedy dle Vašich představ a přání. Jak více ukázat dotyčnému, že Vám na něm záleží! Kupujete zde něco osobnějšího a originálnějšího, než je obyčejná bonboniéra! Lovebears spojují to nejlepší z několika různých nápadů na dárky. Nechcete už rozdávat obyčejné plyšáky? Nechcete opět kupovat čokoládu a řešit jaký druh, obsah kakaa a podobně? Nechcete přemýšlet, jestli tu čokoládu či bonboniéru vůbec sní, a jestli má vlastně vůbec rád sladké? Chcete svému blízkému dát květiny, ale nechcete, aby po několika dnech uvadly? Syntetické květy foamiranu jsou vyrobeny tak, aby vydržely, což znamená, že na rozdíl od tradičních kytic můžete naše medvídky nechat vystavené po celé roky. Vytváří tak jedinečnou vzpomínku, díky které se okamžik předání medvídka z růží stane jedinečným.

 

Podle našeho názoru opravdu neexistuje lepší volba! 

 

LOVEBEARS a něco o nich

 

Jednou z nejlepších vlastností našich Lovebears je především to, že nejsou vyrobeny ze skutečných květů růží. Může se Vám zdát, že umělé květiny nepatří zrovna mezi výhody, nicméně opak je pravdou – některé květiny mohou způsobit alergickou reakci a především nikdy nevydrží věčnost. Právě z tohoto důvodu čím dál tím více lidí upřednostňuje naše Lovebears, protože jsou vyrobeny ze 100% syntetického materiálu, který neobsahuje alergeny. Jsou navrženy tak, aby působily nadčasově, měly přirozený tvar a nevyžadovaly žádnou údržbu.

Pěnové květy, ze kterých jsou Lovebears vytvořeny, Vám nikdy nezpůsobí alergickou reakci, nebudete je muset zalévat ani o ně jinak pečovat. Přesně proto je tolik lidí miluje – jsou nadčasovým a bezúdržbovým dárkem, který Vám vydrží věčnost! U ručně vyrobených dárků se nikdy nemůžete splést.

Vyrobeno s láskou

 

Jedním z hlavních důvodů, proč je náš Lovebear tak oblíbený, není jen to, že existují v několika barvách, ale také proto, že všichni naši medvídci jsou ručně vyráběny a podle Vašich požadavků. Náš tým při výrobě každého medvídka dbá na kvalitu a věnuje spoustu času, úsilí a péče, aby byl dokonalý.

 

Řekni to láskou – řekni to (s) medvídkem

 

Chtěli byste obdarovanému doplnit osobní vzkaz? Jednoduše nám dejte vědět a my Vám k našemu medvídkovi přidáme osobní vzkaz, který tak zvýrazní  jeho jedinečnost. Snažíme se, aby každý medvídek byl spojen s láskou a péčí. To pro nás znamená především to, aby byl kvalitně vyroben a včas doručen s Vaším osobním vzkazem. No není to skvělý způsob, jak vytvořit opravdu výjimečnou vzpomínku a potěšit tak svou polovičku, maminku, dceru, báječnou tchýni, snachu či nejlepší kamarádku?